Deník Antivakserky 44 - Zachraňte svět!

31.12.2021

Zůza píše na stroji svůj první dobrodružný román o holce, co se vydala na divoký západ zažít po tragické smrti bohatých a nudných rodičů nějaké to dobrodružství. Teď nevim, neměla bych jako uvědomělá matka zpozornět? Ještě že nejsme bohatý. Mno, rozhodně mě tu ruší klapotem a Bětku nekonečně štve tím, jak rychle z ní padá jedna stránka za druhou. Žárlí. Taky mě krká, když je někdo v něčem lepší než já (a to se děje skoro pořád), takže mám pochopení. 

Ilustrace: Zuzana Vojáčková
Ilustrace: Zuzana Vojáčková

Dneska budu trošku depresivní, ale nebojte, skončí to pěkně po silvestrovsku vtípkem. Tak se těšte.

Pojedeme na pohřeb, jestli nás tam teda bez papíru vůbec pustí. Mírovi umřel 81 letý strejda, brácha táty. Byl to vitální chlapík, sportovec. Na svůj věk dosti zdravý. Předpokládáme, že plně očkovaný, ale je nám teď blbé se ptát... Zvedl se, zamotala se mu hlava a padl na zem. Sanitka ho vozila hodinu po Praze, všude mají prý kvůli covidu plno. Až ve střešovické nemocnici se slitovali a strejdu hospitalizovali. Mozková mrtvice. Ještě než teta stihla dojet domů, volali jí, že zemřel. 

Poslouchala jsem doktora Bhakdiho, od začátku má k celé pandemii a k "očkování" velké výhrady, a tak logicky zaparkoval na konspiračních webech. Byl dosti rozčilený, protože podle jeho posledních poznatků to vypadá, že pigáro mimo jiné ničí naše zabijácké lymfocyty. Jsou to vojáci první linie, tahle armáda nám pomáhá ve dne v noci bojovat s viry a jinými breberami, které se běžně v našich tělech vyskytují. Drží je v šachu. Pan doktor se už nebojí, přímo se děsí, že díky tomuto zásahu nedokáží tečkovanci čelit  herpes virům, infekční mononukleóze, ale třeba i tuberkulóze, která se dá jen velmi těžko léčit. A velmi špatná zpráva pro nás netečkovance je, že je nakažlivá, žáno...

Buddho dej, ať je pan doktor jen obstarožní hysterik a mýlí se! Protože jestli né a vrátí se nám sem tubera a další podobný mňamky, máme se fakt na co těšit. 

Jeden hodně nemocnej dědouš ze vsi se se mnou nedávno před krámem dohadoval, že to očkování je fakt dobrý. Hukla jsem na něj, ať si ho klidně dá, kdo chce, ale do dětí ať nám to nepíchaj a nikomu ho nenutěj. V předtuše hrozby fyzického ublížení chudáčkovi seniorovi začal chudáček senior naštěstí rychle couvat. Ale právě on měl nedávno fakt ošklivej pásovej opar. Já teda myslela, že mu někdo dal do huby, nebo že upadl, protože ten jeho opar vypadal jak velká modřina přes půl obličeje. A to je vončo. Virus, který normálně tělo zvládne kočírovat, najednou nemá žádnou kontrolu. 

Pan Bhakdi také povídal o výsledcích patnácti pitev, které provedl jeden německý patolog. Zjistil, že 14 z 15 zemřelých v různém věku a při různých aktivitách, zemřelo na následky poškození vakcínami. Toto poškození se nedá prokázat jinak než pod mikroskopem, není prý vidět pouhým okem. To by vysvětlovalo i to, že ti, co si stěžují na nežádoucí účinky, jsou často podle všech dostupných vyšetření naprosto v pořádku. 

Ale dost bylo koráče. Založili jsme novou silvestrovskou tradici, jeli jsme na výlet do Krumlova a vylezli na Křížovou horu. Krumlovská parkoviště byla úplně plná, lidí tak akorát, aby člověk neměl depku že tu všichni zkrachujou. V restauraci nás nechali bez lustrování posedět a tak jsme se jim tam vrátili ještě po náročném výstupu doplnit ztracené kalorie dortíčkem a kafíčkem. Dobrá zpráva je, že naše gaučová kondička není v tak katastrofálním stavu, jak jsme si mysleli a na šílenej kopec jsme vylezli i bez nosiče a kyslíkové podpory.

Teď to řeknu bez obalu. Pan čong neměl respirátor. Když pan čong nemá respirátor, může to znamenat jen jediné. Nebezpečí nákazy definitivně pominulo, pandemie je za námi! Halelujá!

A teď slíbený vtípek na závěr. Marisu Fotieovou už před letem odkudsi kamsi bolelo trochu v krku. Zodpovědně si tedy přímo v letadle udělala test, který měla ještě více zodpovědně v kabelce ssebou. Zjistila, že je pozitivní a tak v šílené hrůze, že nakazí někoho dalšího, strávila pětihodinovou cestu dobrovolně izolovaná na záchodě

Nevím, co na její hrdinství říkalo 150 spolucestujících, kterým na 5 hodin vyblokovala nejdůležitější místnůstku v éroplánu.

Třeba byli fakt rádi, že se nenakazili...